Vila Do Aconchego
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Az 1 hálószobás Vila Do Aconchego Ubatuba legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia Vermelha do Sul, 3 km-es távolságra található.
A Praia Brava da Fortaleza hozzávetőlegesen egy 10 perces autóútra, a Lázaro-part pedig kocsival 15 percre van az Ubatuba városi nyaralótól. Kényelmes elhelyezkedése miatt a Praia Domingas Dias gyorsan megközelíthető, mivel 750 méterre található.
A Vila Do Aconchego magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval.
A teljesen felszerelt konyha hűtőt, kenyérpirítót és konyhai edényeket foglal magába.
- Helyi látnivalók
- Brava do Sul Beach2,5 km
- Piscina Natural4,8 km
- Trail of 7 Beaches4,8 km
- Costa tengerpart3,2 km
- Poco das Andorinhas Waterfall4,9 km
- Brava da Fortaleza Beach3,7 km
- Pontao da Fortaleza4,5 km
- Praia Vermelha do Sul3 km
- Praia Brava da Fortaleza4,4 km
- Repülőterek
- Sao Jose dos Campos Regional117 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Szolgáltatások
- Mosoda
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Vila Do Aconchego biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Vila Do Aconchego Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Vila Do Aconchego?
A Vila Do Aconchego kapacitása 6 főig terjed. - ❓
A Vila Do Aconchego biztosít konyhát?
Ez a Vila Do Aconchego hűtővel, kenyérpirítóval és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Vila Do Aconchego vendégei vagyunk?
Ubatuba nevezetességei közé tartozik a Mirante do Saco da Ribeira és a Praia Brava da Fortaleza, amelyek 3 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Vila Do Aconchego területétől. Ezenkívül a Lázaro-part (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.